همه چیز در مورد قلب سفید

شرکت رستوران های زنجیره ای قلب سفید واقع در استان اصفهان به آدرس شاهین شهر و میمه، شهرک صنعتی بزرگ شمال اصفهان، بلوار امام رضا، خیابان نوآوران 5، پلاک 4 دارای سیستم یکپارچه تولید، حمل و نقل و نظارت بر امور نمایندگان در بستر اتوماسیون اداری و فروشگاهی آنلاین می باشد.

در همین راستا کارخانه اقدام به تولید محصول اختصاصی خود که نوعی اسلایدر است، نموده و طی فرایند سفارش دهی و اعلام نیاز از طرف نمایندگان در بستر اتوماسیون اداری، اقدام به ارسال و تحویل به نمایندگان در سطح کشور می نماید.

اولین نماینده شرکت رستوران های زنجیره ای قلب سفید در سال 1392 آغاز به کار نمود و تا کنون با هدف فرانچایز نمودن و گسترش این مجموعه بزرگ، در سطح کشور فعالیت های گسترده ای داشته تا علاوه بر افزایش اشتغال زایی، اقدام به تولید و معرفی محصولی سالم و مفید با کیفیت و طعم لذیذ نماید.

قلب سفید با داشتن کارشناسان مجرب و حرفه ای توانسته است قدم در راه توسعه کسب و کار در قالب فرانچایـز بردارد.

بدین صورت که استانداردهای فرانچایز و اصول توسعه شعب را در خود جای داده است و تبدیل به یکی از بهترین بنگاه های توسعه کسب و کار و جذب سرمایه گذار با ریسک بسیار کم شده است .این محصول مورد پسند تمامی سنین و جنسیت هاست که علیرغم حجم کوچک و قیمت اقتصادی، یک سبک زندگی سطح بالا را به مشتریان القا می کند. سادگی، قیمت مناسب، تنوع بالا، و سلامت محصول در ضمن ظاهر منحصر به فرد می تواند بازار ایده آلی را برای سرمایه گذاران ایجاد کند.

نقطه برتری قلب سفید

سلامت محصول / سادگی / تنوع بالا / قیمت مناسب